Drobečková navigace

Úvod > Ubytování

Ubytování

Ubytujte se u nás a užijte si skvělou dovolenou na úpatí Krušných hor. Příjemné zázemí vám poskytnou naše apartmány v horském areálu Bublava. Bublava nabízí zázemí jak pro rodinnou dovolenou, tak i pro skupiny: firmy, školy v přírodě, sportovní soustředění, relaxační pobyty aj.  

 Apartmány na Bublavě

V horském středisku Bublava, což je klidné a tiché místo s minimálním provozem, nabízíme ubytování ve 3 apartmánových domech. Potěší vás krásný výhled do krajiny – při troše štěstí spatříte z okna dokonce i lesní zvěř. Domy jsou pohodlně vybavené a nabízí příjemné vyžití uvnitř i venku.
Vyberte si z 3 apartmánových domů:

  • Dům Baník nabízí apartmán pro 22 osob. V obýváku si zahrajete stolní fotbal, na zahradě je krb na grilování, prostor pro míčové hry a pískoviště. Zjistěte víc.
  • Dům Krista nabízí tři apartmány celkem pro 22 osob a je vhodný i pro firemní akce: K dispozici je společenská místnost s krbem a kulečníkem a infrasauna, na zahradě pak zastřešený bazén, krb na grilování, prostor pro míčové hry, pingpongový stůl, šipky, dětské hřiště a pískoviště. Zjistěte víc.
  • Dům Kristina nabízí apartmán pro 4–8 osob. Zjistěte víc.